Menu

TOBB İlköğretim Okulundan Belediye Başkanımız İrfan Dinç’e Ziyaret

Yazdır / Tarih: 2011-09-21
TOBB İlköğretim Okulundan Belediye Başkanımız İrfan Dinç’e Ziyaret

Eğitim öğretim sezonunun ilk gününde TOBB İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı İlker Kendir’inde bulunduğu heyetteki öğrenciler Belediye Başkanımız İrfan Dinç’i makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.

Öğretmenler ve öğrencilerle makamında bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız İrfan Dinç, belediyenin eğitime yapmış olduğu katkılardan bahsetti.

Sıcak ve samimi bir şekilde karşılıklı olarak yapılan sohbette, Çankırı Belediye Başkanımız İrfan Dinç, Belediyemiz olarak Çankırı’daki eğitimle alakalı kökten çözüm  üretme  arayışında oldukları belirterek “Geçen yıllarda okullarımıza Laptop, Projeksiyon Cihazı, Fotokopi Makinesi, Kırtasiye ve Giyim vs. gibi yardımlarla elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Aslında ben, Çankırı’daki bütün okullarımızın eksikliklerini tek seferde tamamlayıp sıfır sorun hedefini yakalamak istiyorum.Geçen yıl bazı banka ve diğer kurumların yetkilileriyle görüşmeler yaptım, fakat arzuladığım sonucu alamadık. İnşallah Sayın Valimizle beraber tekrar bu konularda çalışmalara başlayacağız” diyerek eğitime önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda destek olacağının mesajını verdi.

 

Belediye Başkanımız İrfan Dinç, Kitap ve ambalajlar halinde olan çeşitli hediyeleri takdim ettikten sonra misafirlerini uğurladı.

 

 

Diğer Haberler