Menu

Belediye Gençlik Spor Kulübü Futbolun Genç Yıldızlarını Arıyor

Yazdır / Tarih: 2022-05-23
Belediye Gençlik Spor Kulübü Futbolun Genç Yıldızlarını Arıyor

 

Seçmeler 11 Haziran Cumartesi Günü

 

Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, futbolun genç yıldızlarını arıyor. UEFA Lisanslı Antrenörler eşliğinde gerçekleştirilecek seçmeler, 8-14 yaş grubu kız ve erkek çocuklara yönelik düzenlenecek. Seçmeler, 11 Haziran Cumartesi günü saat 16.00’da Recep Tayyip Erdoğan Parkı halı sahada yapılacak.

Çankırı’da amatör sporun en büyük destekçilerinden Çankırı Belediyesi, futbolun yeni yeteneklerini keşfetmek için harekete geçti. UEFA lisansına sahip antrenörler eşliğinde profesyonel bir eğitim alacak 8-14 yaş aralığı futbolcu adayları,  seçmelerde ter dökecek.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Futbolun genç ve yeni yeteneklerini keşfetmek için başlattığımız çalışma ile kulübümüzün futbol alanında alt yapısını güçlendirmek ve büyük kulüplerin alt yapı kadrolarında top koşturacak yıldız adaylarını Çankırı’dan çıkarmak istiyoruz. Yetenekli çocuklarımıza rehber olmaya devam edeceğiz.  Kendisini bu alanda kanıtlamak isteyen futbol sevdalısı tüm çocuklarımızı 11 Haziran 2022 saat 16.00’da Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda yapacağımız seçmelere cinsiyet gözetmeksizin davet ediyoruz. Spora ve spora gönül veren çocuklarımıza ve gençlerimize desteğimiz sürecek.” dedi.  

Diğer Haberler